Şifalı Termal Alanlar

Kazdağları’ndan gelen şifa dolu termal su
Jura Hotels Altınoluk Thermal’de sizi bekliyor

Bay ve Bayan Ayrı Termal Havuzlar

Jura Hotels Altınoluk Thermal'in ŞİFALI sularına kavuşacağınız ve kendinizi daha zinde hissedeceğiniz termal alanları BAY & BAYAN ayrı olarak hizmet vermektedir. Hem bay hem bayan tarafı 750 metrekarelik termal alanlarımızın ikisinde de 55 metrekarelik termal kür havuzlarımız bulunmaktadır. Termal havuzlarımızın su sıcaklığı 40 derecedir.

Havuz
Sauna

Bay ve Bayan Ayrı Hamamlar

Değişmez Kültürümüz Hamamlarımız
Jura Hotels Altınoluk Thermal, termal alanımız içinde BAY & BAYAN ayrı olarak hizmet veren alanlarımız içinde bulunan Türk hamamlarımız vücudunuzu şifalı sular ile dinlendirmeniz için sizlere özel hazırlanmıştır. Kurna arası genişlikleri ayrıca kese köpük odaları ile değişmez kültürümüz olan hamamlarımızın sağlığınız için sürekli olarak belirli aralıklarda dezenfekte edilerek steril hale getirilerek sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Özel Aile Banyoları

Ailenizle Özel Bir Hamam Keyfi
Jura Hotels Altınoluk Thermal, kür merkezimiz içerisinde 2 adet vip hamam, 3 adet de jakuzili olmak üzere 5 adet özel aile banyosu hizmet vermektedir. Aileniz ile birlikte keyifli zaman geçireceğiniz bu alanlar, sizler için özel olarak tasarlanmış konforlu mekanlardır. Saat süresini kendiniz belirleyerek size özel bir alanda hizmet almak isterseniz, Jura Hotels Altınoluk Thermal Özel Aile banyoları siz ve aileniz için vazgeçemeyeceğiniz bir deneyim olacaktır.

Aile Banyosu
Şifali Termal Alanlar

Termal Suyumuzun Analiz ve Faydaları

Yerin Altından Gelen Sağlık
Yer üstü zenginlikleri kadar yer altı kaynaklarıyla da dikkat çeken Türkiye, kaplıcaları ve termal tesisleriyle tam bir cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Bu uluslararası ilginin odak noktasında ise bir yanında Edremit Körfezi, diğer yanında Kaz Dağları ile turizm cenneti Edremit var. İçildiğinde hayatî bir fizyolojik ihtiyacı gideren, sesiyle meditasyon etkisi yaratan, ihtiva ettiği mineraller sayesinde sayısız rahatsızlığın hafiflemesine yardımcı olan şifalı sıvı. İnsanlık tarihine her anlamda yön veren su, ilk çağlardan bu yana hayatımızda çok özel bir yer teşkil ediyor.

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin / Çocuk
2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı