Jura Hotels Altınoluk Thermal

Doğanın kalbinde
bambaşka bir tatil deneyimi

Otel Hakkında

Kaz Dağı’nın zirvesinden doğan Manastır Çayı ile Edremit Körfezi’nin iyot kokulu sularının buluştuğu noktada; yeşille maviyi, doğayla tarihi, huzurla estetiği harmanlayan eşsiz bir tesis Jura Hotels Altınoluk Thermal.

"Mavinin dinginliği ve yeşilin dengesi" mottosuyla ön plana çıkan Jura Hotels Altınoluk Thermal; Kaz Dağları’nın eteğinde, oksijen bakımından çok zengin ve çok kaliteli bir havaya sahip olan Altınoluk’ta yer alıyor. 60 dönümlük alanda ve 20 blokta, 288 adet 1+1 (50 m2), 92 adet 2+1 (70 m2) olmak üzere toplam 380 evden oluşan Jura Hotels Altınoluk Thermal; denize sıfır ve merkezi konumu, özel plajı, spor alanları, yürüyüş parkuru, açık havuzu ve su parkıyla tatil beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak benzersiz bir “termal tatil köyü” olarak konumlanıyor.

Jura Hotels Altınoluk Thermal bünyesinde, 2.700 m2 kapalı alanda termal havuzlar, yarı olimpik yüzme havuzu, Türk hamamları, özel aile banyoları, saunalar, buhar odaları, tuz odaları, kar çeşmeleri, dinlenme alanları ve yepyeni spor aletleri ile donatılmış bir fitness salonu bulunuyor.

Jura Hotels Altınoluk Thermal Kaz Dağları’nın eteklerinden ulaşan termal su, vücudun kendini yenilemesini sağlarken bedensel ve zihinsel açıdan rahatlamanıza yardımcı oluyor; birçok rahatsızlığın tedavisine destek sunuyor. 2019 yılında baştan aşağı yenilenen SPA alanımızda termal suyun şifalı özelliklerinden yararlanabilir, spor yapabilir ve dinlenebilirsiniz.

Otel Olanakları
  • 60 Dönümlük Konaklama Alanı
  • Özel Plaj
  • Yürüyüş Parkuru
  • Açık ve Kapalı Havuz
  • Spa Alanları
Mükemmel Konumu İle Jura Hotels Altınoluk Thermal
Jura Hotels Altınoluk Thermal

Gallery

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin / Çocuk
2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı