AKTİVİTELER
Eğlencenin Sınırlarını Zorlamaya Davetlisiniz

Kapalı ve Açık Havuzlar

Bölgenin Tek Kapalı Havuzuna Sahip Tesisi
  • 215 metrekarelik kapalı havuzumuzun 28 derece ile 30 derece aralığında tutulan ısısı ile yüzmenin tadını 12 ay boyunca çıkarabilirsiniz.
  • 500 metrekarelik açık havuzumuz aquaparkı ile yaz eğlencelerinin doyumsuz merkezi halindedir.
  • Tüm havuzlarımız sürekli olarak dezenfekte edilmekte ve sizlerin keyifli bir tatil geçirmesi için hazır hale getirilmektedir.

Çocuk Oyun Parkı

Kaz Dağlarından Gelen Oksijen ile Oyun Parkında Çocuklarınızla Doyası Eğlenin
  • Sizler ve yarınlarımız olan çocuklarımız için, çevreci anlayışımızla sürdürmekte olduğumuz hizmet anlayışımızın amacı, gelecek olan mutlu huzurlu ve sağlıklı nice yıllarda, sizler için sağlıklı yaşam, çocuklarımız için özgür eğlence alanları ve yarınlarımıza yemyeşil bir Dünya bırakmaktır.
  • Çocuklarımız, hem Kaz Dağlarından gelen muhteşem oksijeni doyasıya hissedip, hem de denizin iyot kokusunu ciğerlerine çekerek kendileri için yemyeşil çimenler üzerinde hazırlanan oyun parkında doyasıya vakit geçirebilecekler.

Spor Aktiviteleri

Sağlık ve Formda Kalmak İçin
  • Jura Hotels Altınoluk Thermal, voleyboldan basketbola, futbol sahasından fonksiyonel antreman alanına kadar sporu sağlıkla yapmak isteyen herkese dinamik ve yepyeni bir yaşam tarzı sunmaktadır. Fitness Center bölümüyle enerjinizi arttırıp ruhunuzu dinlendirerek yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Tesisimizde fitness alanı, çim saha, koşu pisti, voleybol sahası ve diğer spor faaliyetleriniz için bir çok olanak mevcuttur.
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin / Çocuk
2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı